Privátní cloud pro střední a malé firmy

Výběrem a otestováním použitých technologií cloudového systému dosahujeme jedinečnosti. V našich cloudových systémech je integrováno využití vysokého výpočetního výkonu v množství virtuálních sítí, a to nejenom výpočetního výkonu CPU, ale i výkonu GPU. To umožnuje využít cloud jako integrační platformu, kde je vše na jednom místě a pod vaší střechou.

Vysoce modifikovatelná platforma firemního cloudu tvořená převážně open-source technologiemi zajistí dlouhodobou podporu za zajímavé ceny. Navíc ji lze provozovat na námi dodávaném kvalitním hardwaru. Výhodu našich serverů je možné shrnout pod často používaný parametr poměr výkon / cena při stejné spolehlivosti a kvalitě, který je u našich zařízení výrazně vyšší, často i dvojnásobný.  Druhou možností je dodat vám pro provozování firemního cloudu dražší, standardně dodávaná zařízení od výrobců HP, Dell a dalších.

 

S naší jedinečně řešenou cloudovou technologií lze všechny firemní počítače bezpečně centralizovat do firemního cloudu. Řešení IT potřeb poté získá na flexibilitě. Hlavní výhodou je cenová úspora na hardwaru jako celku. Pro společnosti pracující s grafickými programy představují náklady na pořízení klasických pracovních stanic až o 400 % nákladů navíc ve srovnání s náklady na pořízení firemního cloudového řešení. Příklad: Takovou firmu stihne obsloužit náš jeden server za 500 000,-Kč, který je společný pro 16 náročných pracovníků, případně pro 128 běžných uživatelů. Při řešení klasickými pracovními stanicemi je potřeba v prvním případě zakoupit hardware za 16 x 120 000 = 1 920 000,- nebo v druhém za 128 x 18 000 = 2 304 000,-Kč.

Jak to vše funguje? Firemní cloud, který se v dnešním světě skloňuje snad ve všech pádech, jsou vzájemně propojené hardwarové a softwarové součásti. Zapomeňte na webová úložiště, kde vaše informace nejsou vaše. Díky vlastnímu privátnímu cloudu získáte nekonečné a škálovatelné možnosti využití. Příklad: Chybí vašemu kolegovi pevný disk? Stačí "namapovat" větší z cloudu!