Komplexní informační služby na míru

vgpu Experience

Přinesli jsme do cloudového prostředí grafickou kartu. Z VPS tak lze vytvořit počítač do kanceláře i do grafického studia.

Více informací

CLOUD Scaling

Díky cloudu  je Vaše aplikace automaticky škálovatelná. V případě potřeby se zapnou dodatečné virtuální servery.

Více informací

OPen source

Veškerý software je open-source. Neplatíte licence za používání ani na tenkých klientech ani na serverech cloudu.

Více informací

Vysoká dostupnost

Vysoká dostupnost VM - znamená dostupnost 100%. Je zajištěna díky HA službám cloudu (HA HW i HA SW).

Více informací

Docker support

Automatické škálování či podpora vývoje aplikací v oblíbeném kontejnerovém prostředí Docker - výhodné pro vývojáře.

Více informací

finančíní úspora

Cloudové řešení je ve všech ohledech finančně dostupnější než klasický HW ve firmě - díky integraci prostředků.

Více informací

Bezpečnost

Veškerá data jsou ve Vašem cloudu, pod Vaší střechou a nikdy neopustí Vaší firmu. Všechna data po ruce na jednom místě.

Více informací

Integrace

Máte existující cloudové řešení třetích stran jako je VMWare nebo Citrix?  Vytvoříme jeden hybridní cloud s integraci AWS.

Více informací

 

Privátní cloud pro střední a malé firmy

Výběrem a otestováním použitých technologií cloudového systému dosahujeme jedinečnosti. V našich cloudových systémech je integrováno využití vysokého výpočetního výkonu v množství virtuálních sítí, a to nejenom výpočetního výkonu CPU, ale i výkonu GPU. To umožnuje využít cloud jako integrační platformu, kde je vše na jednom místě a pod Vaší střechou.

Vysoce modifikovatelná platforma firemního cloudu tvořená převážně open-source technologiemi zajistí dlouhodobou podporu za zajímavé ceny. Navíc ji lze provozovat na námi dodávaném kvalitním hardwaru. Výhodu našich serverů je možné shrnout pod často používaný parametr poměr výkon/cena při stejné spolehlivosti a kvalitě, který je u našich zařízení výrazně vyšší, často i dvojnásobný.  Druhou možností je dodat Vám pro provozování firemního cloudu dražší, standardně dodávaná zařízení od výrobců HP, Dell a dalších.

 

S naší jedinečně řešenou cloudovou technologií lze všechny firemní počítače bezpečně centralizovat do firemního cloudu. Řešení IT potřeb poté získá na flexibilitě. Hlavní výhodou je cenová úspora na hardwaru jako celku. Pro společnosti pracující s grafickými programy představují náklady na pořízení klasických pracovních stanic až o 400 % nákladů navíc ve srovnání s náklady na pořízení firemního cloudového řešení. Příklad: Takovou firmu stihne obsloužit náš jeden server za 500 000,-Kč, který je společný pro 16 náročných pracovníků, případně pro 128 běžných uživatelů. Při řešení klasickými pracovními stanicemi je potřeba v prvním případě zakoupit hardware za 16 x 120 000 = 1 920 000,- nebo v druhém za 128 x 18 000 = 2 304 000,-Kč.

Jak to vše funguje? Firemní cloud, který se v dnešním světě skloňuje snad ve všech pádech, jsou vzájemně propojené hardwarové a softwarové součásti. Zapomeňte na webová úložiště, kde Vaše informace nejsou Vaše. Díky vlastnímu privátnímu cloudu získáte nekonečné a škálovatelné možnosti využití. Příklad: Chybí vašemu kolegovi pevný disk? Stačí "namapovat" větší z cloudu!