Pomůžeme Vám vytvořit informační systém či aplikaci tak jak si ji představujete

Vyvyjíme profesionální aplikace na míru dle požadavků. Dle typu vybereme i nejlepší vhodnou platformu. Desktopovou, webovou či mobílní. Vyvyjíme rychle, kvalitně a agilně. 

Po celou dobu vývoje máte nepřetržitý přístup k testovacímu prostředí a kdykoli můžete vznést nové či upravující požadavku na již dohodnuté funkce či obrazovky. Tímto máte jistotu, že nekoupíte zajíce v pytli.

Vše dodáme na klíč se vším co bude potřeba. Navrhnem a dodáme potřebnou architekturu pro to nejrobustnější vysoce dostupné řešení. A nazávěr Vám zaškolíme všechny potřebné zaměstnance.

Vždy se můžete obrátit na naší podporu a požadovat jakýkoliv další vývoj aplikace. Ať už je to jednoduchý report či nový modul.

Bezpečnost uložerných dat je prioritou kde uplatňujeme vývoj typu "Privacy by design" a naše palikace jsou vždy připraveny na nadcházející GDPR.

agilní vývojový systém

Vývojový postup

 1. Prezentace předpokládaných funkcí

  Připravíte si požadavky na novou aplikaci, návrh obrazovek, případně prezentace aktuálních procesů.
 2. Business analýza

  Na základě požadavků s Vámi profesionální Business analytik sestaví globální a detailní BPMN procesní diagramy, následné detailní class diagram pro specifikaci datových struktur. V případě protřeby i data flow diagram pro interní potřeby.
 3. Sestavení zadávací dokumentace / Podpis smlouvy

  Veškeré dokumenty se odsouhlasí a začne se pracovat na Vaše novém systému
 4. Vývoj softwaru

  Inkrementální agilní vývoj vaší aplikace tak jak jste si ji navrhli. V případě informačního systému a použití již předpřipravených modulů je dodání do 1 měsíce garantováno.
 5. Implementace

  Dodáme hardware nainstalujeme systém a služby. Vaší zbrusu novou aplikaci a provedeme počáteční zaškolení do nové aplikace, pro všechny zaměstnance.
 6. Podpora / Další vývoj

  Vytvoříme Vám učty do našeho tiketovacího systému pro přístup na podporu, kde můžete položti jakoukoliv otázku či založit nový změnový tiket.

Chcete-li řešit unikátní projekt. Stačí nás kontaktovat.

*vyplněním kontrolního kódu souhlasite s podmínkami zpracování os. údajů