Pomůžeme Vám vytvořit informační systém či aplikaci tak jak si ji představujete

Vyvijíme profesionální aplikace na míru dle požadavků. Dle typu vybereme i nejlepší vhodnou platformu. Desktopovou, webovou či mobilní. Vyvijíme rychle, kvalitně a agilně. 

Po celou dobu vývoje máte nepřetržitý přístup k testovacímu prostředí a kdykoli můžete vznést nové či upravující požadavku na již dohodnuté funkce či obrazovky. Tímto máte jistotu, že nekoupíte zajíce v pytli.

Vše dodáme na klíč se vším co bude potřeba. Navrhnem a dodáme potřebnou architekturu pro to nejrobustnější vysoce dostupné řešení. A nazávěr Vám zaškolíme všechny potřebné zaměstnance.

Vždy se můžete obrátit na naši podporu a požadovat jakýkoliv další vývoj aplikace. Ať už je to jednoduchý report či nový modul.

Bezpečnost uložerných dat je prioritou, kde uplatňujeme vývoj typu "Privacy by design" a naše aplikace jsou v souladu s GDPR.

agilní vývojový systém

Vývojový postup

 1. Prezentace předpokládaných funkcí

  Připravíte si požadavky na novou aplikaci, návrh obrazovek, případně prezentace aktuálních procesů.
 2. Business analýza

  Na základě požadavků s Vámi profesionální Business analytik sestaví globální a detailní BPMN procesní diagramy, následné detailní class diagram pro specifikaci datových struktur. V případě protřeby i data flow diagram pro interní potřeby.
 3. Sestavení zadávací dokumentace / Podpis smlouvy

  Veškeré dokumenty se odsouhlasí a začne se pracovat na Vašem novém systému.
 4. Vývoj softwaru

  Inkrementální agilní vývoj vaší aplikace, tak jak jste si ji navrhli. V případě informačního systému a použití již předpřipravených modulů je dodání do 1 měsíce garantováno.
 5. Implementace

  Dodáme hardware, Vaší zbrusu novou aplikaci, nainstalujeme systém a služby. A provedeme počáteční zaškolení do nové aplikace pro všechny zaměstnance.
 6. Podpora / Další vývoj

  Vytvoříme Vám účty do našeho tiketovacího systému pro přístup na podporu, kde můžete položit jakoukoliv otázku, či založit nový tiket na nové funkce na míru.

Chcete-li řešit unikátní projekt. Stačí nás kontaktovat.

*vyplněním kontrolního kódu souhlasite s podmínkami zpracování os. údajů