Vývoj aplikací

Námi dodanou aplikaci, kterou je většině případů modifikovatelný informační systém, můžete používat pro neomezený počet uživatelů, získáváte neomezenou multilicenci. V případě verzí Light je počet instalací individuálně snížen (z pravidla tři licence).

Součástí předání systému jsou zdrojové kódy. Softwarové řešení se tak stává vaším vlastnictvím. Při návrhu softwarového řešení citlivě analyzujeme použitelnost již nakoupeného softwaru a hardwaru.

Zajistíme provoz dodaných aplikací v cloudu, ale i na standardních řešeních IT. O dodanou aplikaci se staráme po celý její životní cyklus.

Webové aplikace

Vytváření webových aplikací je podporováno již samotným jádrem informačního systému, který je po doplnění o webový modul nástrojem pro snadné vytváření moderních webových stránek s responzivitou. Do systému lze implementovat šablony, případně využívat řazení na stránce po jednotlivých sekcích.

Desktop aplikace

Aplikaci pro váš záměr vytvoříme pomocí našeho Builderu nad jádrem informačního customizovatelného systému. Pomocí konkrétních modulů lze v informačním systému evidovat požadovaná data. Pro představu: Chcete-li mít přehled o zákaznících, jejich aktivitách a v konečném důsledku i o jejich objednávkách, je pro Vás určen modul CRM. V jiném specifickém případě použijete modul Sklad, Evidence HW a SW, eArchiv, Mailový server a další.

Docházkový systém

Je jednou z možností, jak informační systém využít. V tomto případě bude aplikace využita jako docházkový systém – jádro bude doplněno modulem Docházka. Dodávku aplikace lze rozšířit o dodávku čteček a karet pro ně.  Výstupem může být třeba graf naplněnosti předmětného zařízení.