Pomůžeme Vám vytvořit informační systém či aplikaci tak, jak si ji představujete

Vyvijíme profesionální aplikace na míru dle požadavků. Dle typu použití vybereme nejlepší vhodnou platformu pro praktické používání - desktopovou, webovou či mobilní. 

Vyvijíme rychle, kvalitně a agilně. 

Po celou dobu vývoje máte nepřetržitý přístup k testovacímu prostředí a kdykoli můžete vznést nové či upravující požadavky na již dohodnuté funkce či obrazovky. Tímto máte jistotu, že vaše požadavky budou zakomponovány do výsledného díla.

Vše dodáme na klíč se vším, co bude potřeba.

Navrhneme a dodáme potřebnou architekturu i pro nejrobustnější vysoce dostupné řešení. Na závěr vám zaškolíme všechny potřebné zaměstnance.

Vždy se můžete obrátit na naši podporu a požadovat jakýkoliv další vývoj aplikace, ať už je to jednoduchý report či přímo nový modul.

Bezpečnost uložerných dat je prioritou, kde uplatňujeme vývoj typu "Privacy by design" a naše aplikace jsou v souladu s GDPR.

agilní SYSTÉM vývojE

Vývojový postup

Prezentace předpokládaných funkcí

Připravíte si požadavky na novou aplikaci, návrh obrazovek, případně prezentace aktuálních procesů.

Business analýza

Na základě požadavků s Vámi profesionální Business analytik sestaví globální a detailní BPMN procesní diagramy, následné detailní class diagram pro specifikaci datových struktur. V případě protřeby i data flow diagram pro interní potřeby.

Sestavení zadávací dokumentace / Podpis smlouvy

Veškeré dokumenty se odsouhlasí a zahájí se práce na Vašem novém systému.

Vývoj softwaru

Inkrementální agilní vývoj vaší aplikace, tak jak jste si ji navrhli. V případě informačního systému a použití již předpřipravených modulů je standardní termín dodání 1 měsíc.

Implementace

Dodáme vaší novou aplikaci a případně i hardware, nainstalujeme systém a služby. Následně provedeme počáteční zaškolení do nové aplikace pro všechny zaměstnance.

Podpora / Další vývoj

Vytvoříme Vám účty do našeho tiketovacího systému pro přístup na podporu, kde můžete položit jakoukoliv otázku, či založit nový tiket se zadáním nové funkce na zakázku.

Chcete-li řešit unikátní projekt. Stačí nás kontaktovat.

*vyplněním kontrolního kódu souhlasite s podmínkami zpracování os. údajů